لطفا قبل از ثبت سفارش شرایط زیر را مطالعه فرمایید.

در صورت بروز هر گونه خطا نسبت به درج قیمت و تغییر ارزش ریالی کالا در اثر نوسانات شدید ارز برای کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی کالاتیک، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای کالاتیک محفوظ است. کالاتیک در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می نماید و مشتری با ورود به سایت کالاتیک می پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

مشتریان عزیز در نظر داشته باشند، سفارشاتی که نحوه ارسال آنها پست پیشتاز انتخاب شده اند، ارسال آنها 36 ساعت کاری پس از ثبت سفارش انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که ارسال سفارشات ثبت شده از ساعت 18 به بعد، در صورت درخواست مشتری مبنی بر ارسال توسط پیک فوری، به روز کاری بعد موکول خواهند شد و همچنین سفارشات ثبت شده از ساعت 15 به بعد که نحوه ارسال، تیپاکس انتخاب شده اند، در روز کاری بعد ارسال می شوند.

 

تحویل حضوری کالا

مشتریانی که درخواست تحویل کالا به صورت حضوری دارند، بعد از هماهنگی با مسئولین سایت می توانند نسبت به دریافت کالای خریداری شده اقدام نمایند. لازم به ذکر است به منظور تشخیص هویت و همچنین تائید نهایی فاکتور، به همراه داشتن کارت ملی الزامی می باشد. در صورت عدم همراه داشتن کارت ملی خریدار، مسئولین سایت از تحویل کالا به مشتریان معذور می باشند.

اطلاعیه حمل کالا

به اطلاع خریداران محترم می رساند حمل کالای فروشگاه کالاتیک توسط شرکتهای پست، تیپاکس و پیک انجام می شود. از مشتریان گرامی خواهشمند است حتما در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان شرکت های نامبرده، بسته ارسالی باز شود و پس از کنترل تعداد و مدل و انطباق با فاکتور خرید، رسید تحویل امضاء شود. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری گرامی است و فروشگاه کالاتیک مسئول نمی باشد.

هزینه های ارسال

روش های ارسال هنگام ثبت سفارش به مشتری نمایش داده می شود و مشتری می تواند یکی از روش های ارسال را انتخاب نماید. همچنین هزینه های ارسال نیز برای انواع روش ارسال در مقابل آن درج شده است، به غیر از نحوه ارسال تیپاکس که چون هزینه آن توسط شرکت تیپاکس بر اساس مسافت تعیین می شود، امکان درج هزینه وجود ندارد. بدیهی است هزینه تیپاکس به صورت پس کرایه بوده و باید هنگام تحویل سفارش به مامور شرکت تیپاکس پرداخت شود.

در صورت انتخاب انواع کالاها و تداخل در روش و هزینه ارسال، قبل از ثبت سفارش با کارشناسان کالاتیک تماس بگیرید.


شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما