(0 رای)

شارژر بی سیم سامسونگ مدل EP-PN920

Samsung Fast Charge EP-PN920 Wireless Charger

  • نوع رابط: بی سیم
  • شدت جریان خروجی: 1.67 آمپر
  • تعداد درگاه خروجی: یک عدد
  • سازگار با: گوشی های موبایل دارای استاندارد Qi

ارسال لوازم جانبی 48 ساعت بعد از سفارش مشتری انجام می پذیرد.

سامسونگ Samsung

افزودن به علاقمندی ها

تکنولوژی شارژ بی سیم یا استاندارد Qi از مدت ها پیش در بعضی محصولات الکترونیکی مانند گوشی های موبایل استفاده شده است. این تکنولوژی امکان شارژ باتری محصولات الکترونیکی دارای این استاندارد را به صورت بی سیم فراهم آورده است. شارژر بی سیم مدل EP-PN920 یکی از سری محصولات شرکت سامسونگ بوده که قابلیت پشتیبانی از شارژ سریع و بی سیم را به طور هم زمان دارد. البته قابلیت شارژ سریع در این محصول تنها برای گوشی های Galaxy S6، Edge Plus، Note 5 وجود دارد؛ بر این اساس دیگر محصولات تنها امکان استفاده از قابلیت شارژ بی سیم آن را دارند. قابلیت شارژ سریع در این دستگاه، باتری گوشی ها را در مدت زمانی 50 دقیقه کمتر از نمونه ی معمولی، به طور کامل شارژ می کند.

تمامی گوشی های موبایل دارای استاندارد Qi
25 × 100 × 100
116 گرم
5 ولت
9 ولت
1.67 آمپر
یک عدد
بی سیم
دارای نشانگر LED میزان شارژ، کاهش 50 دقیقه از زمان شارژ نسبت به شارژرهای بی سیم معمولی، نیازمند به تهیه شارژر دیواری و باید با شارژرهای تایید شده سامسونگ شارژ شود (5/5.3 ولت 2 آمپر)

مشخصات محصول

سازگار با تمامی گوشی های موبایل دارای استاندارد Qi
ابعاد 25 × 100 × 100
وزن 116 گرم
ولتاژ ورودی 5 ولت
ولتاژ خروجی 9 ولت
شدت جریان خروجی 1.67 آمپر
تعداد درگاه خروجی یک عدد
نوع درگاه ارتباطی بی سیم
سایر توضیحات دارای نشانگر LED میزان شارژ، کاهش 50 دقیقه از زمان شارژ نسبت به شارژرهای بی سیم معمولی، نیازمند به تهیه شارژر دیواری و باید با شارژرهای تایید شده سامسونگ شارژ شود (5/5.3 ولت 2 آمپر)