از کالاتیک قسطی بخرید!

فروشگاه اینترنتی کالاتیک، یکی از اولین کسب‌وکارهای آنلاین است که فروش اقساطی لپ تاپ، گوشی موبایل و لوازم جانبی، تجهیزات کامپیوتر و غیره را با همکاری پلتفرم‌های مختلف خرید اقساطی کالا آغاز کرده و همواره در تلاش است تا علاوه بر ارائه بهترین قیمت بازار و خدمات‌دهی با کیفیت، تجربه خریدی آسان را برای مشتریان خود رقم بزند.

شرایط خرید اقساطی از فروشگاه کالاتیک

کالاتیک با همکاری پلتفرم‌های ارائه‌دهنده راهکارهای مالی از جمله وب‌سایت ازکی‌وام و بالون اقدام به فروش اقساطی گوشی موبایل و سایر کالاهای دیجیتال کرده است. شرایط خرید اقساطی موبایل و کالای دیجیتال از کالاتیک به‌گونه‌ای است که می‌توانید بدون مراجعه حضوری و بدون نیاز به ضامن از پلتفرم‌های یاد شده، اعتبار لازم را کسب کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانید کالای مدنظر خودتان را دریافت کنید. در ادامه، قدم به قدم شما را با مراحل کسب اعتبار و خرید قسطی گوشی موبایل، لپ‌تاپ و لوازم جانبی از کالاتیک آشنا می‌کنیم.

خرید اعتباری بالون

پلتفرم ارائه‌دهنده راهکارهای مالی و خرید اعتباری بالون

ورود به سایت پذیرنده راهنمای دریافت اعتبار
پلتفرم ازکی وام

پلتفرم ارائه‌دهنده راهکارهای مالی و خرید اعتباری ازکی وام

ورود به سایت پذیرنده راهنمای دریافت اعتبار

راهنمای قدم‌به‌قدم کسب اعتبار از وب‌سایت بالون و خرید اقساطی از فروشگاه کالاتیک

بالون از جمله پلتفرم‌های کسب اعتبار جهت خرید اقساطی است که می‌توانید از مبلغ 10 تا 50 میلیون تومان بدون نیاز به ضامن و بدون مراجعه حضوری با دوره بازپرداخت 6، 12 و 18 ماهه، اعتبار کسب کرده و خرید اقساطی خود را در فروشگاه کالاتیک انجام دهید. 

در صورتی‌که شاغل هستید، یکی از مدارک مورد نیاز برای کسب اعتبار، تصویر آخرین فیش حقوقی با مهر و امضای شرکت و در صورت داشتن شغل آزاد، پروانه کسب است. علاوه‌بر این به پرینت صورتحساب 6 ماهه خود نیاز دارید، چرا که میزان وامی که دریافت خواهید کرد تابعی از درآمد و هزینه شماست. از دیگر مدارک لازم جهت کسب اعتبار در پلتفرم بالون، یک فقره چک صیادی است که باید به‌نام خریدار باشد.
 

نحوه خرید اقساطی موبایل و لپتاپ

کسب اعتبار از وب‌سایت بالون

 • Baloan

  قدم اول

  برای دریافت اعتبار خرید اقساطی از پلتفرم بالون، پس از مراجعه به وب‌سایت این شرکت به نشانه www.baloan.ir مبلغ درخواستی، مدت‌زمان بازپرداخت و فروشگاه مورد نظر را انتخاب کرده و روی گزینه درخواست وام کلیک کنید.

 • Baloan

  قدم دوم

  در مرحله بعد که "احراز هویت و اعتبارسنجی" نام دارد، اطلاعاتی مانند کد ملی و تاریخ تولد را وارد کنید تا به صفحه‌ گزارش اعتبارسنجی هدایت شوید. پس از وارد کردن کدی که به تلفن همراه‌تان ارسال می‌گردد، بالون از شما می‌خواهد که اطلاعات محل سکونت شامل آدرس، کد پستی و وضعیت مالکیت خود را مشخص کنید. در مرحله بعد، مشخصات دو نفر از آشنایان خود را وارد کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید. پس از ورود به صفحه ثبت اطلاعات و آپلود مدارک لازم، بالون اعلام می‌کند که نتیجه فرآیند را طی مدت 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.

 • Baloan

  قدم سوم

  پس از دریافت پیامک تاییدیه و ورود به مرحله ثبت چک، لازم است تصویر چک صیادی متعلق به خودتان را در وب‌سایت بالون بارگذاری کرده و اصل آن و برخی مدارک دیگر را به بالون تحویل دهید.

 • Baloan

  قدم چهارم

  در صورت تایید همه مراحل قبل، اعتبار مورد نیاز جهت خرید اقساطی از فروشگاه مورد نظرتان به شما تعلق می‌گیرد.

1- برای دریافت اعتبار خرید اقساطی از پلتفرم بالون، پس از مراجعه به وب‌سایت این شرکت به نشانه www.baloan.ir مبلغ درخواستی، مدت‌زمان بازپرداخت و فروشگاه مورد نظر را انتخاب کرده و روی گزینه درخواست وام کلیک کنید.

2- در مرحله بعد که "احراز هویت و اعتبارسنجی" نام دارد، اطلاعاتی مانند کد ملی و تاریخ تولد را وارد کنید تا به صفحه‌ گزارش اعتبارسنجی هدایت شوید. پس از وارد کردن کدی که به تلفن همراه‌تان ارسال می‌گردد، بالون از شما می‌خواهد که اطلاعات محل سکونت شامل آدرس، کد پستی و وضعیت مالکیت خود را مشخص کنید. در مرحله بعد، مشخصات دو نفر از آشنایان خود را وارد کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید. پس از ورود به صفحه ثبت اطلاعات و آپلود مدارک لازم، بالون اعلام می‌کند که نتیجه فرآیند را طی مدت 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.

1- برای دریافت اعتبار خرید اقساطی از پلتفرم بالون، پس از مراجعه به وب‌سایت این شرکت به نشانه WWW.baloan.ir مبلغ درخواستی، مدت‌زمان بازپرداخت و فروشگاه مورد نظر را انتخاب کرده و روی گزینه درخواست وام کلیک کنید.

2- در مرحله بعد که "احراز هویت و اعتبارسنجی" نام دارد، اطلاعاتی مانند کد ملی و تاریخ تولد را وارد کنید تا به صفحه‌ گزارش اعتبارسنجی هدایت شوید. پس از وارد کردن کدی که به تلفن همراه‌تان ارسال می‌گردد، بالون از شما می‌خواهد که اطلاعات محل سکونت شامل آدرس، کد پستی و وضعیت مالکیت خود را مشخص کنید. در مرحله بعد، مشخصات دو نفر از آشنایان خود را وارد کرده و روی گزینه ادامه کلیک کنید. پس از ورود به صفحه ثبت اطلاعات و آپلود مدارک لازم، بالون اعلام می‌کند که نتیجه فرآیند را طی مدت 24 ساعت آینده از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.

3- پس از دریافت پیامک تاییدیه و ورود به مرحله ثبت چک، لازم است تصویر چک صیادی متعلق به خودتان را در وب‌سایت بالون بارگذاری کرده و اصل آن و برخی مدارک دیگر را به بالون تحویل دهید. 

4- در صورت تایید همه مراحل قبل، اعتبار مورد نیاز جهت خرید اقساطی از فروشگاه مورد نظرتان به شما تعلق گیرد. 
 

راهنمای قدم‌به‌قدم کسب اعتبار از وب‌سایت ازکی‌وام و خرید اقساطی از فروشگاه کالاتیک

ازکی وام، یکی از بزرگترین پلتفرم‌های ارائه‌دهنده اعتبار مالی جهت خرید اقساطی کالا در ایران است. در این پلتفرم می‌توانید به صورت غیر حضوری و در چهار مرحله، از مبلغ 10 تا 75 میلیون تومان با دوره بازپرداخت 12 یا 18 ماهه اعتبار کسب کرده و از فروشگاه کالاتیک به صورت قسطی خرید کنید.

خرید اقساطی از کالاتیک

کسب اعتبار از وب‌سایت ازکی‌وام

 • Azkivam

  قدم اول

  برای دریافت اعتبار از پلتفرم ازکی‌وام، پس از مراجعه به وب‌سایت این شرکت به نشانه www.azkivam.com با شماره موبایل خود اقدام به ثبت نام کنید. پس از ورود به پروفایل خود روی درخواست اعتبار کلیک کنید تا به صفحه محاسبه اقساط وارد شوید. در این صفحه می‌توانید میزان اعتبار مورد نیاز خود و مدت زمان بازپرداخت را انتخاب کرده و میزان اقساط ماهانه محاسبه شده را مشاهده کنید. روی گزینه درخواست اعتبار کلیک کنید.

 • Azkivam

  قدم دوم

  در صفحه بعد ازکی‌وام اعلام می‌کند که به مدارکی جهت اعتباردهی نیاز است؛ در واقع اگر شاغل یا بازنشسته هستید به فیش حقوقی و در صورت داشتن شغل آزاد به پرینت گردش حساب خود نیاز خواهید داشت. سپس به صفحه‌‌ای وارد می‌شوید که می‌بایست مشخصات فردی خود را کامل کنید. از دیگر مدارک لازم جهت کسب اعتبار در پلتفرم ازکی‌وام، یک فقره چک صیادی است که باید به‌نام خریدار باشد. در ادامه، با ورود به مرحله خوداظهاری میزان حقوق دریافتی یا درآمد خود را وارد کنید؛ در این مرحله سیستم به صورت خودکار محاسبه می‌کند که با توجه به وضعیت مالی‌تان کدام مبلغ اعتبار به شما تعلق می‌گیرد. در مرحله بعد، خوش‌حسابی کاربر در سیستم بانکی کشور ارزیابی شده و بابت این عملیات از شما مجموعا 15 هزار تومان هزینه اخذ می‌گردد. بعد از بارگذاری مدارک مربوطه، نتیجه عملیات انجام شده در مدت زمان کوتاهی از طریق تماس تلفنی یا پیامک اعلام خواهد شد.

 • Azkivam

  قدم سوم

  لازم است که نسخه فیزیکی برخی مدارک خود را به ازکی‌وام ارائه دهید؛ به‌این ترتیب که در صورت سکونت در استان تهران و البرز نماینده ازکی‌وام به آدرس محل زندگی شما مراجعه کرده و مدارک را از شما تحویل می‌گیرد. در صورت سکونت در استان‌های دیگر، لازم است تا مدارک را به نشانی ازکی‌وام پست کنید.

 • Azkivam

  قدم چهارم

  حداکثر 72 ساعت پس از تحویل مدارک به دفتر ازکی‌وام، اعتبار شما افزایش یافته و می‌توانید با استفاده از درگاه پرداختی ازکی‌وام در فروشگاه کالاتیک خرید اقساطی خود را انجام دهید. نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که می‌بایست با همان شماره تلفنی که در وب‌سایت ازکی‌وام درخواست اعتبار داده‌اید، در فروشگاه کالاتیک نیز حساب کاربری ساخته و خرید قسطی خود را از طریق درگاه پرداخت ازکی‌وام انجام دهید.

1- برای دریافت اعتبار از پلتفرم ازکی‌وام، پس از مراجعه به وب‌سایت این شرکت به نشانه www.azkivam.com با شماره موبایل خود اقدام به ثبت نام کنید. 
پس از ورود به پروفایل خود روی درخواست اعتبار کلیک کنید تا به صفحه محاسبه اقساط وارد شوید. در این صفحه می‌توانید میزان اعتبار مورد نیاز خود و مدت زمان بازپرداخت را انتخاب کرده و میزان اقساط ماهانه محاسبه شده را مشاهده کنید. روی گزینه درخواست اعتبار کلیک کنید.

2- در صفحه بعد ازکی‌وام اعلام می‌کند که به مدارکی جهت اعتباردهی نیاز است؛ در واقع اگر شاغل یا بازنشسته هستید به فیش حقوقی و در صورت داشتن شغل آزاد به پرینت گردش حساب خود نیاز خواهید داشت.

سپس به صفحه‌‌ای وارد می‌شوید که می‌بایست مشخصات فردی خود را کامل کنید. در ادامه، با ورود به مرحله خوداظهاری میزان حقوق دریافتی یا درآمد خود را وارد کنید؛ در این مرحله سیستم به صورت خودکار محاسبه می‌کند که با توجه به وضعیت مالی‌تان کدام مبلغ اعتبار به شما تعلق می‌گیرد. در مرحله بعد، خوش‌حسابی کاربر در سیستم بانکی کشور ارزیابی شده و بابت این عملیات از شما مجموعا 15 هزار تومان هزینه اخذ می‌گردد. بعد از بارگذاری مدارک مربوطه، نتیجه عملیات انجام شده در مدت زمان کوتاهی از طریق تماس تلفنی یا پیامک اعلام خواهد شد.

3- لازم است که نسخه فیزیکی برخی مدارک خود را به ازکی‌وام ارائه دهید؛ به‌این ترتیب که در صورت سکونت در استان تهران و البرز نماینده ازکی‌وام به آدرس محل زندگی شما مراجعه کرده و مدارک را از شما تحویل می‌گیرد. در صورت سکونت در استان‌های دیگر، لازم است تا مدارک را به نشانی ازکی‌وام پست کنید. 

4- حداکثر 72 ساعت پس از تحویل مدارک به دفتر ازکی‌وام، اعتبار شما افزایش یافته و می‌توانید با استفاده از درگاه پرداختی ازکی‌وام در فروشگاه کالاتیک خرید اقساطی خود را انجام دهید. نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که می‌بایست با همان شماره تلفنی که در وب‌سایت ازکی‌وام درخواست اعتبار داده‌اید، در فروشگاه کالاتیک نیز حساب کاربری ساخته و خرید قسطی خود را از طریق درگاه پرداخت ازکی‌وام انجام دهید.

پرسش‌های متداول خرید اقساطی از فروشگاه کالاتیک

سقف اعتبار در پلتفرم ازکی‌وام 75 میلیون تومان و پلتفرم بالون 50 میلیون تومان است.

خیر؛ در صورت لغو سفارش مبلغی از طرف کالاتیک به حساب کاربر واریز نمی‌شود و به صورت اعتبار برای شما محفوظ خواهد ماند.

خیر؛ در حال حاضر بنا به قوانین پلتفرم‌های ارائه‌دهنده راهکارهای مالی، استفاده از اعتبار مورد نظر محدودیت زمانی ندارد.

بله؛ میزان اعتبار شما از مبلغ مورد نظر کم خواهد شد و مابقی را به صورت نقدی از طریق درگاه بانکی پرداخت خواهید کرد.

در صورت ناموجود شدن کالا با واحد پشتیبانی فروشگاه کالاتیک تماس بگیرید تا شما را در این‌باره راهنمایی کنند. ممکن است کالای مشابهی به شما معرفی شده یا نیاز باشد تا مدتی منتظر موجود شدن مجدد کالا بمانید.

خیر؛ هر آنچه که در کالاتیک به فروش می‌رسد را می‌توانید به‌صورت اقساطی خریداری کنید.

خیر؛ قیمت کالای مورد نظر شما در خرید قسطی یا نقدی تفاوتی با یکدیگر نخواهد داشت.