دریافت از گنجه


در حال حاضر استفاده از سرویس گنجه، تنها در شهر تهران امکان‌پذیر می‌باشد.
در صورت انتخاب این سرویس از شهرهای دیگر، روش ارسال سفارش با هماهنگی بخش پشتیبانی تغییر خواهد کرد.

در حال حاضر تحویل حضوری از طریق سرویس گنجه در لوکیشن‌های زیر انجام می‌پذیرد:
   • شهرک غرب، خیابان ایران زمین، ابتدای خیابان مهستان، ورودی شرقی مرکز خرید گلستان، لاکر گنجه - هر روز ساعت11 تا 22
   • خیابان کارگر شمالی، بالاتر از جلال آل‌احمد، روبه‌روی خیابان نهم، دانشکده فنی دانشگاه تهران، لاکر گنجه - هر روز به جز جمعه و روزهای تعطیل ساعت 11 تا 19
   • میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان پلور، دفتر پستی بادپا، لاکر گنجه - هر روز به جز جمعه و روزهای تعطیل 11 تا 19
   • خیابان شریعتی، نبش کوچه کلاته، پلاک 20 طبقه همکف، لابی ساختمان شرکت عرف ایران، لاکر گنجه - هر روز به جز جمعه و روزهای تعطیل 11 تا 19
   • میدان آرژانتین، پایانه بیهقی، انبار شیراز کالارسان، لاکر گنجه - هر روز 11 تا 20

ارسال بسته‌ها بر اساس زمان ثبت سفارش به شرح زیر انجام خواهد شد:
   • سفارش‌های ثبت شده تا ساعت 15 روزهای شنبه تا چهارشنبه و سفارش‌های ثبت شده تا ساعت 10 روز پنج‌شنبه:
بعد از پردازش سفارش، بسته‌ها به گنجه مورد نظر ارسال خواهند شد و قرار گرفتن مرسوله داخل کانتینر، از طریق پیامک به اطلاع خریدار خواهد رسید. از زمان قرارگیری بسته داخل لاکر گنجه تا پایان اولین روز کاری بعد از زمان ثبت سفارش، دریافت بسته از گنجه امکان‌پذیر خواهد بود.
   • سفارش‌های ثبت شده بعد از ساعت 10 روزهای پنج‌شنبه و ایام تعطیل:
بعد از پردازش سفارش، بسته‌ها به گنجه مورد نظر ارسال خواهند شد و قرار گرفتن مرسوله داخل کانتینر، از طریق پیامک به اطلاع خریدار خواهد رسید. از زمان قرارگیری بسته داخل لاکر گنجه تا پایان دومین روز کاری بعد از زمان ثبت سفارش، دریافت بسته از گنجه امکان‌پذیر خواهد بود.

- دریافت سفارش‌ها تنها در بازه زمانی منتخب امکان‌پذیر است.
- در صورت عدم مراجعه مشتری در زمان مقرر به لاکر گنجه، مرسوله به انبار کالاتیک مرجوع شده و بعد از هماهنگی و پرداخت هزینه مجدد، دریافت مرسوله امکان‌پذیر خواهد بود.
- هزینه ارسال پرداخت شده در زمان ثبت سفارش، تنها برای تحویل در ساعات معین می‌باشد و تحویل در روزهای بعدی مشمول هزینه مجدد خواهد شد.
- کد تایید جهت باز شدن درب کانتینر، به شماره همراه ثبت شده در پروفایل خریدار ارسال خواهد شد.
- مشتری محترم ملزم به حفظ و نگهداری کد تایید می‌باشد و کالاتیک هیچ‌گونه مسئولیتی در صورت تحویل کالا به شخص دیگر نخواهد داشت.


ارسال اکسپرس تهران
در حال حاضر ارسال اکسپرس فقط در شهر تهران امکان پذیر می باشد.
چنانچه سفارش قبل از ساعت 10 صبح ثبت شود، ارسال سفارش در شیفت توزیع 12 ظهر تا 16 عصر همان روز انجام می گیرد.
چنانچه سفارش قبل از ساعت 15 عصر ثبت شود، ارسال سفارش در شیفت توزیع 17 الی 21 عصر همان روز انجام می شود. در صورتی که خارج از بازه های تعریف شده، ثبت سفارش نمایید، ارسال سفارش شما روز کاری بعد انجام خواهد شد.
بدیهی است قوانین ارسال اکسپرس تهران برای روزهای غیرتعطیل قابل اجرا است.
برای روزهای پنج شنبه فقط شیفت توزیع صبح قابل اجرا است.
قابل ذکر است انتخاب ارسال اکسپرس تهران از شهرهای دیگر منجر به کنسلی سفارش شده و بازگشت وجه سفارش طی بازه اعلام شده انجام می گردد.
در صورت عدم حضور خریدار در آدرس درج شده یا عدم ارائه مدارک شناسایی معتبر، کالای خریداری شده عودت داده می شود و بعد از هماهنگی مجدد و پرداخت هزینه های مربوطه کالا ارسال خواهد شد.
در روش ارسال اکسپرس، هزینه ارسال، زمان ثبت سفارش توسط خریدار پرداخت شده و هنگام تحویل نیازی به پرداخت هزینه مجدد نیست.


ارسال پست
سفارشات پست پیشتاز حداکثر 24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش به اداره پست تحویل می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره پست در شهرهای مختلف بستگی دارد. ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که در بسیاری مواقع، ارسال سفارشات زودتر از موعد مقرر انجام شده و به دست مشتریان عزیز رسیده است و تمام تلاش کالاتیک نیز بر همین امر استوار است.
در روش ارسال پستی، هزینه ارسال، زمان ثبت سفارش توسط خریدار پرداخت شده و هنگام تحویل نیازی به پرداخت هزینه مجدد نیست.


ارسال تیپاکس
سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت 15:00 در همان روز و سفارش های ثبت شده بعد از این ساعت، در اولین روز کاری بعد، تحویل تیپاکس می شوند و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره تیپاکس شهرهای مختلف بستگی دارد.
در روزهای پنج شنبه، سفارشات ثبت شده تا ساعت 11 امکان ارسال توسط تیپاکس در همان روز را دارند.

ارسال تیپاکس به شهرهای قشم، کیش، چابهار، عسلویه، سوران، قائن، سهرورد، لردگان، انبارالوم، تایباد، کلیبر و آشخانه امکانپذیر نمی باشد. خواهشمند است مشتریان عزیز از این شهرها، ارسال تیپاکس را انتخاب ننمایند.

 

نکات قابل توجه:

لازم به ذکر است هزینه ارسال به صورت پس کرایه بوده و بر اساس وزن و مسافت، در زمان تحویل سفارش از گیرنده توسط تیپاکس دریافت خواهد شد.

با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در شرکت های حمل و نقل، ممکن است در پاره ای از اوقات تحویل سفارشات توسط شرکت های خدمات دهنده با تاخیر انجام شود.

در روزهای شلوغ مانند جشنواره ها و یا روزهای نزدیک سال نو، ممکن است زمان ارسال با روزهای عادی متفاوت بوده و طبق رویه های قبلی، صورت نگیرد.

روزهای تعطیل، شرکت تعطیل بوده و سفارشات ثبت شده در این روزها، طبق زمانبندی ارسال می گردد.

 ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که ارسال کالا توسط کالاتیک طبق زمانبندی اعلام شده انجام می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره توزیع کننده کالا (پست و تیپاکس) در شهرهای مختلف بستگی دارد. لذا زمان دقیق تحویل سفارش برای مشتریان عزیزی که سفارششان با پست یا تیپاکس ارسال می شود، وجود ندارد.

قابل توجه مشتریان عزیز: سفارشات فقط از طریق همان روش ارسالی که هنگام ثبت سفارش انتخاب شده است، ارسال می شوند. در صورتی که مشتریان تمایل به تغییر روش ارسال داشته باشند، کالاتیک قادر به بازگشت وجه هزینه ارسال انتخابی نخواهد بود.

لطفا در انتخاب گزینه کادوپیچی دقت داشته باشید، در صورت انصراف مشتریان محترم، کالاتیک قادر به بازگرداندن وجه کادوپیچی نمی باشد. لذا دقت کافی در انتخاب گزینه کادوپیچی توصیه می شود.

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش

  • نیاز است هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال، کارت شناسایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتما می بایست متعلق به خریدار یا شخص تحویل گیرنده باشد.
  • همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را در ورودی اصلی ساختمان تحویل دهند.
  • قابل ذکر است تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نبوده و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

اطلاعیه حمل کالا

به اطلاع خریداران محترم می رساند حمل کالای فروشگاه کالاتیک توسط شرکت پست، تیپاکس و ارسال اکسپرس (ویژه تهران) انجام می شود. از مشتریان گرامی خواهشمند است حتما در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان شرکت های نامبرده، بسته ارسالی باز شود و پس از کنترل تعداد و مدل و انطباق با فاکتور خرید، رسید تحویل امضاء شود. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری گرامی است و فروشگاه کالاتیک مسئول نمی باشد.

فروشگاه اینترنتی کالاتیک هر گونه اعلام آسیب دیدگی بعد از طی 24 ساعت کاری از زمان تحویل و همچنین اعلام آسیب دیدگی بدون صورتجلسه شرکت حمل و نقل کننده را نخواهد پذیرفت.