گنجه چیست؟


شلوغی خیابان‌ها و عدم دسترسی سریع و به‌موقع در اماکن موردنظر، دغدغه همیشگی بسیاری از افراد بوده و هست که البته شاید با پیشرفت شبکه‌های ارتباطی و اجتناب افراد از رفت‌وآمدهای غیرضروری تا حدی این مشکل برطرف شده باشد. از سویی با گسترش فرهنگ استفاده از فروشگاه‌های آنلاین و خریدوفروش از طریق اینترنت، در بسیاری از موارد زمان و نحوه دریافت سفارش از جانب مشتری و هماهنگی با فروشنده جهت تحویل، چالش این روزهای کاربران شده است.

لاکر گنجه

کمدهای هوشمند با عنوان «Parcel locker» راه حلی است که طی سال‌های گذشته در بسیاری از کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار گرفته و به‌عنوان جزئی از مبلمان شهری، از استقبال خوبی نیز برخوردار شده است. گنجه به‌عنوان پلتفرم و سیستم لجستیکی بومی‌سازی شده، توسط تیمی از دانشگاه تهران درحال‌توسعه است. در حال حاضر تعدادی از این کمدهای هوشمند در نقاط مختلف سطح شهر تهران قرار گرفته‌اند و بر تعداد آنها نیز افزوده خواهد شد.

لاکر آمازون

کالاتیک نیز در جهت افزایش رضایت‌مندی مشتریان خود، امکان استفاده از این سرویس را در زمان ثبت سفارش برای کاربران خود فراهم کرده است.
* در حال حاضر خریداران محترمی که ساکن شهر تهران هستند، امکان استفاده از این سرویس را خواهند داشت.


چرا سرویس گنجه
1-    راهی کم‌هزینه و سریع در تحویل سفارش
2-    افزایش دقت در تحویل کالا به مشتری
3-    کمک به کاهش حجم ترافیک شهری
4-    هماهنگی بیشتر در تحویل سفارش‌ها
5-    امکان زمان‌بندی و برنامه‌ریزی مشتریان در دریافت سفارش
6-    کمک به کاهش بیماری‌های واگیردار از طریق عدم تماس با افراد

لجستیک گنجه

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد گنجه به کمدهای هوشمندی گفته می‌شود که در نقاط مختلف سطح شهر قرار داده شده و امکان قراردادن بسته‌ها با ابعاد و اندازه‌های مختلف در این کمدها وجود دارد. از اصلی‌ترین مزایای این سرویس جلوگیری از سردرگمی خریداران در مورد زمان دقیق تحویل سفارش است؛ چراکه گاهی اوقات به دلیل عدم حضور مشتری سفارش مرجوع می‌گردید. همچنین خریداران در بازه زمانی‌های طولانی‌تر می‌توانند سفارش‌های خود را دریافت کنند و مدت‌زمان بیشتری به امور روزمره خود بپردازند.

پارسل لاکر گنجه

نحوه ثبت و دریافت سفارش از گنجه
خریداران محترم در صورت تمایل به استفاده از سرویس گنجه می‌توانند در مرحله سوم از ثبت سفارش خود، گزینه دریافت از لاکر گنجه را از لیست نمایش داده شده انتخاب کنند تا بعد از پرداخت و نهایی شدن خرید، هماهنگی‌های لازم جهت دریافت سفارش انجام پذیرد.

بعد از انجام هماهنگی و تأیید نهایی کاربر، سفارش پردازش خواهد شد و در نهایت مرسوله در گنجه انتخابی قرار خواهد گرفت. مشتریان محترم پس از دریافت پیامک از جانب کالاتیک (با مضمون: سفارش شما در گنجه قرار گرفت)، می‌توانند در بازه زمانی مشخص شده به گنجه موردنظر مراجعه کنند.

بعد از حضور در محل گنجه، بارکد QR قرار گرفته بر روی گنجه را با گوشی موبایل خود اسکن کرده یا از طریق لینک ارسال شده به شماره همراه خود وارد وب‌‌اپلیکیشن گنجه شوید. در صفحه اصلی بایستی نقش خود را به‌عنوان کاربر انتخاب کرده و در مرحله بعد شماره همراه ثبت شده در پروفایل خود را وارد کنید. در مرحله آخر بعد از دریافت کد تأیید و ورود به داشبورد خود، در بخش سفارش‌های فعال اقدام به باز کردن درب کانتینر مربوطه کنید.

وب اپلیکیشن گنجه

آدرس‌های حضوری گنجه
 
گنجه دانشکده فنی
خیابان کارگر شمالی، بالاتر از جلال آل‌احمد، روبه‌روی خیابان نهم، دانشکده فنی دانشگاه تهران، جنب راست سردر، لاکر گنجه؛ نمایش روی نقشه
ساعت فعالیت: هر روز به جز جمعه و روزهای تعطیل 11 تا 19

گنجه ولیعصر
میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، خیابان پلور، دفتر پستی بادپا، لاکر گنجه؛ نمایش روی نقشه
ساعت فعالیت: هر روز به جز جمعه و روزهای تعطیل 11 تا 19

گنجه گلستان
شهرک غرب، خیابان ایران زمین، ابتدای خیابان مهستان، ورودی شرقی مرکز خرید گلستان، لاکر گنجه؛ نمایش روی نقشه
ساعت فعالیت: هر روز 11 تا 22

گنجه شریعتی
خیابان شریعتی، نبش کوچه کلاته، پلاک 20 طبقه همکف، لابی ساختمان شرکت عرف ایران، لاکر گنجه؛ نمایش روی نقشه
ساعت فعالیت: هر روز به جز جمعه و روزهای تعطیل 11 تا 19