ارسال سریع سفارشات فروشگاه کالاتیک

مشتریان عزیز در نظر داشته باشند، سفارشاتی که نحوه ارسال آنها پست پیشتاز انتخاب شده اند، ارسال آنها 24 الی 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش انجام خواهد شد و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره توزیع کننده کالا (پست و یا تیپاکس) در شهرهای مختلف بستگی دارد. ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که در بسیاری مواقع، ارسال سفارشات زودتر از موعد مقرر انجام شده و به دست مشتریان عزیز رسیده است و تمام تلاش کالاتیک نیز بر همین امر استوار است.

لازم به ذکر است که ارسال سفارشات ثبت شده از ساعت 17 به بعد، در صورت درخواست مشتری مبنی بر ارسال توسط پیک فوری، به روز کاری بعد موکول خواهند شد و همچنین سفارشات ثبت شده از ساعت 15 به بعد که نحوه ارسال، تیپاکس انتخاب شده اند، در روز کاری بعد ارسال می شوند.

در روزهای پنج شنبه، سفارشات تیپاکس تا ساعت 11 و سفارشات پیک تهران تا ساعت 16 همان روز قابل ارسال می باشند.

مشتریانی که درخواست تحویل فوری کالا را دارند، نیاز است با واحد فروش هماهنگی های لازم را انجام داده و در صورت امکان، ارسال سفارش موردنظر در بازه زمانی درخواستی با پرداخت هزینه ارسال، امکان پذیر خواهد بود.

در روزهای شلوغ مانند جشنواره ها و یا روزهای نزدیک سال نو، ممکن است زمان ارسال با روزهای عادی متفاوت بوده و طبق رویه های قبلی، صورت نگیرد.

روزهای تعطیل، شرکت تعطیل بوده و سفارشات ثبت شده در این روزها، طبق زمانبندی ارسال می گردد.

 ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که ارسال کالا توسط کالاتیک طبق زمانبندی اعلام شده انجام می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره توزیع کننده کالا (پست و یا تیپاکس) در شهرهای مختلف بستگی دارد. لذا زمان دقیق تحویل سفارش برای مشتریان عزیزی که پست یا تیپاکس را انتخاب می کنند، وجود ندارد.

قابل توجه مشتریان عزیز: سفارشات فقط از طریق همان روش ارسالی که هنگام ثبت سفارش انتخاب شده است، ارسال می شوند. در صورتی که مشتریان تمایل به تغییر روش ارسال داشته باشند، کالاتیک قادر به بازگشت وجه هزینه ارسال انتخابی نخواهد بود.

لطفا در انتخاب گزینه کادوپیچی دقت داشته باشید، در صورت انصراف مشتریان محترم، کالاتیک قادر به بازگرداندن وجه کادوپیچی نمی باشد. لذا دقت کافی در انتخاب گزینه کادوپیچی توصیه می شود.

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش

  • نیاز است هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال فروشگاه اینترنتی کالاتیک، کارت شناسایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتما می بایست متعلق به خریدار یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر این صورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.
  • همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را در ورودی اصلی ساختمان تحویل دهند.
  • لازم است در تهران که ارسال کالا توسط پیک صورت می گیرد، تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران کالاتیک کنترل شود.
  • قابل ذکر است تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نبوده و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

تحویل حضوری کالا

مشتریانی که درخواست تحویل کالا به صورت حضوری دارند، بعد از هماهنگی با مسئولین سایت می توانند نسبت به دریافت کالای خریداری شده اقدام نمایند. لازم به ذکر است به منظور تشخیص هویت و همچنین تائید نهایی فاکتور، به همراه داشتن کارت ملی الزامی می باشد. در صورت عدم همراه داشتن کارت ملی خریدار، مسئولین سایت از تحویل کالا به مشتریان معذور می باشند.

 

اطلاعیه حمل کالا

به اطلاع خریداران محترم می رساند حمل کالای فروشگاه کالاتیک توسط شرکتهای پست، تیپاکس و پیک انجام می شود. از مشتریان گرامی خواهشمند است حتما در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان شرکت های نامبرده، بسته ارسالی باز شود و پس از کنترل تعداد و مدل و انطباق با فاکتور خرید، رسید تحویل امضاء شود. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری گرامی است و فروشگاه کالاتیک مسئول نمی باشد.


شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما

مجله فناوری