ارسال سریع سفارشات فروشگاه کالاتیک

مشتریان محترم به استحضار می رساند تمامی سفارشات ثبت شده در هر روز، در روز کاری بعد ارسال می گردند. تمام تلاش کالاتیک بر ارسال فوری کالا به مشتریان عزیز می باشد و موارد زیادی وجود دارد که در همان روز ثبت سفارش، کالا ارسال شده است اما در حالت نرمال و عادی، ارسال سفارش ثبت شده، در روز کاری بعد صورت می پذیرد.

در روزهای شلوغ مانند جشنواره ها و یا روزهای نزدیک سال نو، ممکن است زمان ارسال با روزهای عادی متفاوت بوده و طبق رویه های قبلی، صورت نگیرد.

روزهای تعطیل، شرکت تعطیل بوده و سفارشات ثبت شده در این روزها، در روز کاری آتی ارسال می گردد.

 

مشتریانی که درخواست تحویل فوری کالا را دارند، نیاز است با واحد فروش هماهنگی های لازم را انجام داده و در صورت امکان، ارسال سفارش موردنظر در بازه زمانی درخواستی با پرداخت هزینه ارسال، امکان پذیر خواهد بود.

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش:

  • نیاز است هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال فروشگاه اینترنتی کالاتیک، کارت شناسایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتما می بایست متعلق به خریدار یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر این صورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.
  • همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را در ورودی اصلی ساختمان تحویل دهند.
  • لازم است در تهران که ارسال کالا توسط پیک صورت می گیرد، تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران کالاتیک کنترل شود.
  • قابل ذکر است تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نبوده و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما