ارسال سریع سفارشات فروشگاه کالاتیک

مشتریان عزیز در نظر داشته باشید، سفارشاتی که نحوه ارسال آنها پست پیشتاز انتخاب شده اند، ارسال آنها 36 ساعت کاری پس از ثبت سفارش انجام خواهد شد. این زمانبندی بر اساس تعهدات شرکت های حمل تهیه شده است و احتمال ارسال زودتر از موعد مقرر نیز وجود دارد.

در روزهای شلوغ مانند جشنواره ها و یا روزهای نزدیک سال نو، ممکن است زمان ارسال با روزهای عادی متفاوت بوده و طبق رویه های قبلی، صورت نگیرد.

روزهای تعطیل، شرکت تعطیل بوده و سفارشات ثبت شده در این روزها، طبق زمانبندی ارسال می گردد.

لازم به ذکر است که ارسال سفارشات ثبت شده از ساعت 18 به بعد، در صورت درخواست مشتری مبنی بر ارسال توسط پیک فوری، به روز کاری بعد موکول خواهند شد و همچنین سفارشات ثبت شده از ساعت 15 به بعد که نحوه ارسال، تیپاکس انتخاب شده اند، در روز کاری بعد ارسال می شوند.

 

مشتریانی که درخواست تحویل فوری کالا را دارند، نیاز است با واحد فروش هماهنگی های لازم را انجام داده و در صورت امکان، ارسال سفارش موردنظر در بازه زمانی درخواستی با پرداخت هزینه ارسال، امکان پذیر خواهد بود.

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش:

  • نیاز است هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال فروشگاه اینترنتی کالاتیک، کارت شناسایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتما می بایست متعلق به خریدار یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر این صورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.
  • همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را در ورودی اصلی ساختمان تحویل دهند.
  • لازم است در تهران که ارسال کالا توسط پیک صورت می گیرد، تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران کالاتیک کنترل شود.
  • قابل ذکر است تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نبوده و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

تحویل حضوری کالا

مشتریانی که درخواست تحویل کالا به صورت حضوری دارند، بعد از هماهنگی با مسئولین سایت می توانند نسبت به دریافت کالای خریداری شده اقدام نمایند. لازم به ذکر است به منظور تشخیص هویت و همچنین تائید نهایی فاکتور، به همراه داشتن کارت ملی الزامی می باشد. در صورت عدم همراه داشتن کارت ملی خریدار، مسئولین سایت از تحویل کالا به مشتریان معذور می باشند.


شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما