(0 رای)

کاور ژله ای مدل Soft Gel Clear برای گوشی موبایل Nokia 3

Soft Gel Clear Cover for Nokia 3

  • سازگار با گوشی موبایل: نوکیا 3
  • جنس: TPU
  • ساختار: شفاف
  • قابلیت های ویژه: ساخته شده از مواد TPU، دارای انعطاف پذیری بالا، بسیار سبک و کم حجم، عدم تغییر در اندازه و ضخامت گوشی، پوشش تمامی لبه ها

افزودن به علاقمندی ها

You can order: 5 quantity of this product

کاور ژله ای مدل Soft Gel Clear، از مواد بسیار مرغوب و دست اول TPU و PC تولید شده و سازگاری بالایی با محیط زیست دارد. سطح شفاف و بی رنگ این قاب به شیوه ای طراحی شده که رنگ و ظاهر اصلی گوشی Nokia 3 را حفظ می کند. برخورداری از فناوری هیبریدی باعث شده تا در بدنه این کاور از پلاستیک نرم استفاده شود و در لبه ها مواد سخت به کار رود. همچنین از قابلیت های این محصول می توان به ضد شوک بودن، مقاومت در برابر خط و خش و ضربه اشاره کرد. از سوی دیگر این گارد دارای پوشش نرم داخلی می باشد. همین ویژگی باعث به وجود آمدن اصطکاک بین گوشی و کاور شده تا مانع از جا به جایی گوشی در داخل قاب شود. با وجود همه این مزایا، محافظ های ژله ای معایبی نیز دارند به طوری که به مرور زمان تغییر رنگ داده و در کوتاه مدت زرد و تیره می شوند.

نوکیا 3
کاور
پلاستیک نرم TPU
شفاف بی رنگ
30 گرم
شفاف
قاب پشتی، لبه بالایی، لبه پایینی، لبه چپ، لبه راست، حفاظت از دکمه‌ها
ساخته شده از مواد پلاستیکی نرم TPU، انعطاف پذیری بالا، بسیار سبک و کم حجم، عدم تغییر در اندازه و ضخامت گوشی، پوشش تمامی لبه ها، برخورداری از فناوری هیبریدی (بدنه محافظ، از مواد نرم و لبه ها از مواد سخت ساخته شده)

مشخصات فیزیکی

مناسب برای گوشی موبایل نوکیا 3
نوع کاور
جنس پلاستیک نرم TPU
رنگ بندی شفاف بی رنگ
وزن 30 گرم
ساختار شفاف
سطح پوشش قاب پشتی، لبه بالایی، لبه پایینی، لبه چپ، لبه راست، حفاظت از دکمه‌ها
قابلیت های ویژه ساخته شده از مواد پلاستیکی نرم TPU، انعطاف پذیری بالا، بسیار سبک و کم حجم، عدم تغییر در اندازه و ضخامت گوشی، پوشش تمامی لبه ها، برخورداری از فناوری هیبریدی (بدنه محافظ، از مواد نرم و لبه ها از مواد سخت ساخته شده)