خرید اقساطی از فروشگاه کالاتیک

بدون ضامن، قسطی بخرید

شروع کنید

از کالاتیک قسطی بخرید

خرید اقساطی انواع گوشی موبایل، تبلت، ساعت هوشمند، هدفون و هندزفری و محصولات شیائومی

خرید اقساطی کالا با ازکی‌وام

به اطلاع شما عزیزان می‌رسانیم؛ امکان خرید اقساطی از فروشگاه اینترنتی کالاتیک فراهم شده است و شما با مراجعه به سایت ازکی‌وام، می‌توانید به‌صورت از دم قسط، بدون ضامن و فقط با یک چک و در نهایت کسب اعتبار، اقدام به خرید نمائید و اقساط خود را در دوره‌های 6، 9، 12 و 18 ماهه به ازکی‌وام پرداخت کنید.
برای استفاده از این نوع تسهیلات، بایستی در ابتدا برای دریافت اعتبار درخواست دهید و بعد از تکمیل اطلاعات و مدارک تا سقف اعتبارتان؛ خرید خود را در فروشگاه کالاتیک و از طریق درگاه ازکی‌وام نهایی کنید.

شروع کنید

روند دریافت اعتبار

بعد از ثبت‌نام، تعیین میزان اعتبار، مشخص کردن تعداد اقساط، همچنین تکمیل فرم‌های اطلاعات هویتی، مراحل اعتبارسنجی در اسرع وقت (در کمتر از ۳ روز) از جانب ازکی‌وام انجام خواهد شد. لازم به ذکر است در تمامی مراحل از شماره همراهی استفاده شود که به نام خودتان است و دقت داشته باشید که این اعتبارسنجی، از طریق سابقه فعالیت بانکی شما انجام خواهد شد.
پس از اعلام نتیجه اعتبارسنجی و نداشتن اقساط معوق و چک برگشتی، از شما درخواست بارگذاری تصویر مدارک مورد نیاز به همراه چک سفید، جهت استعلام خواهد شد و بعد از بررسی و تایید موارد درخواستی، طی تماسی با شما هماهنگی‌های لازم جهت تحویل مدارک انجام می‌گردد.
در مرحله آخر؛ اعتبار شما که مبلغ حداقل 5 میلیون تومان و حداکثر 50 میلیون تومان می‌تواند باشد، به حسابتان در ازکی وام اضافه خواهد شد. اعتبار دریافت شده (برای خرید کالا یا چند کالای متنوع) از طریق درگاه پرداخت مختص ازکی‌وام در سایت کالاتیک قابل استفاده می باشد و زمان بازپرداخت اقساط شما نیز یکماه پس از خرید آغاز می‌شود.
توجه داشته باشید که شیوه پرداخت و نحوه اقساط، طبق قوانین ازکی‌وام تعیین می‌شود و فروشگاه کالاتیک، هیچ‌گونه دخل و تصرفی در این موارد ندارد. شرایط و ضوابط خرید قسطی را در سایت از کی وام مطالعه کرده و از طریق این سایت اقدام به دریافت اعتبار نمائید.

مراحل سفارش و استفاده از اعتبار خرید اقساطی

مراحل سفارش و استفاده از کارت اعتباری خرید