کد بسته‌ اینترنت نامحدود همراه اول


کالاتیک
نظرات 9
content-main-img
در این مقاله قصد داریم کدها و نحوه فعال سازی اینترنت نامحدود همراه اول را شرح دهیم. با ما همراه باشید.

اینترنت تبدیل به جزئی جدانشدنی از زندگی افراد شده است. برای دانلود هر فایلی با هر حجمی نیاز به دسترسی به اینترنت دارید. برخی اوقات فایل‌های مورد نیازمان حجم بالایی دارند و به دلیل گران بودن بسته‌های اینترنت و حجم محدود آن‌ها استفاده از بسته های اینترنت معمولی به صرفه نیست. همراه اول با راه اندازی بخش اینترنت نامحدود در ساعات مشخصی از روز خدماتی را برای افرادی که نیاز به اینترنت با حجم بالا و قیمتی مقرون به صرفه دارند، ارائه داده است.

کدهای دستوری اینترنت نامحدود همراه اول

اینترنت نامحدود همراه اول

اگر برای کارهای روزمره و دانلود فایل‌هایتان به حجم بالایی نیاز دارید. بهترین و به‌صرفه ترین راه استفاده از اینترنت نامحدود همراه اول است. البته بسته‌های نامحدود نیز دارای محدودیتی در بخش دانلود هستند. دلیل این کار نیز این است که هر شرکت اینترنتی پهنای باند مشخصی دارد و مصرف بیش از حد مشخص شده ممکن است بر اینترنت سایر مشترکین تاثیر منفی بگذارد. طی مدت کوتاهی بسته‌ها دچار تغییراتی شدند و در حال حاضر تنها دو بسته نامحدود وجود دارد. در زیر کد بسته های اینترنت نامحدود همراه اول برای مشترکین دائمی و اعتباری قرار داده شده است تا با توجه به نیازتان از آن استفاده کنید.

کد دستوری فعال سازی اینترنت نامحدود همراه اول برای مشترکین دائمی و اعتباری
 

نام بسته

حجم بسته

مدت زمان استفاده

ساعت استفاده

کد فعالسازی

بسته نامحدود شبانه همراه اول

100 گیگابایت

30 روز

1 بامداد تا 11 صبح

*100*33#

بسته صبحانت

12 گیگابایت

30 روز

6 صبح تا 11 ظهر

*100*33#

100 و 12 گیگابایت موجود در این کدها به این منظور است که طی مدت زمان 30 روز در زمان تعیین شده می‌توانید 100 یا 12 گیگ دانلود داشته باشید و پس از آن سرعت شما کاهش داده می‌شود و تا یک ماه نمی‌توانید دوباره این بسته را فعال کنید. بنابراین برای فعال سازی اینترنت نامحدود همراه اول در حجم های مختلف کافیست *100*33# را شماره گیری کنید.

اگر می‌خواهید با کدهای دستوری بسته‌‌های نامحدود رایتل آشنا شوید و علاوه بر همراه اول، از اینترنت این اپراتور نیز استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله مربوطه را به صورت کامل مطالعه کنید تا بتوانید بر اساس نیازتان بسته اینترنتی مدنظر خود را خریداری کنید.

قیمت بسته‌های نامحدود شبانه همراه اول

معمولا بسته‌های شبانه و نامحدود همراه اول قیمت مناسبی دارند تا افرادی که نیاز به این حجم و دانلودهای سنگین دارند بتوانند از آن استفاده کنند. در حال حاضر تنها یک بسته شبانه همراه اول وجود دارد که 30 روزه بوده و از 1 بامداد تا 11 صبح می‌توانید از آن استفاده کنید. قیمت بسته شبانه نامحدود همراه اول 19900 تومان است. این قیمت با توجه هزینه بسته های روزانه مقرون‌به‌صرفه است.

بسته صبحانت همراه اول

بسته صبحانت همراه اول برای مشترکینی است که تمایل به استفاده از اینترنت نامحدود در صبح دارند. این بسته‌ها در کنار بسته اینترنتی که خریداری می‌کنید به‌صورت تشویقی برایتان فعال می‌شود و اگر بخواهید به‌صورت جداگانه نیز می‌توانید خریداری کنید. زمان استفاده از این بسته‌ها 6 صبح تا 12 ظهر است. مدت زمان استفاده از این بسته 30 روز بوده و حجم مصرفی 12 گیگابایت است.

همچنین برای آشنایی با بسته های نامحدود اپراتور ایرانسل و قیمت آنها می‌توانید به مقاله معرفی کدهای دستوری بسته‌‌های نامحدود ایرانسل مراجعه کنید.

سرعت و کیفیت اینترنت نامحدود همراه اول

سرعت اینترنت همراه اول بستگی به این دارد که چقدر از دکل‌ها فاصله دارید. خود همراه اول ادعا دارد که سرعت اینترنت آن 80 مگابیت بر ثانیه است. برای اینترنت شبانه سرعتتان به دو عامل بستگی دارد: اولین مورد تعداد افرادی که در آن زمان از اینترنت در حال استفاده هستند و مورد دوم فاصله شما از دکل هست. سرعت اینترنت شبانه بسته به استفاده شما از اینترنت سیم‌کارت یا مودم نیز متفاوت خواهد بود.

نحوه خرید اینترنت نامحدود همراه اول

نحوه خرید بسته های نامحدود همراه اول

برای خرید اینترنت نامحدود همراه اول سه‌راه وجود دارد:

1) روش اول با استفاده از کد دستوری*100*33# است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که این کد را شماره‌گیری کنید و اقدام به فعال‌سازی بسته شبانه کنید. این امکان وجود دارد که با استفاده از این کد برای فرد دیگری  اینترنت شبانه بخرید.

2) روش دوم استفاده از برنامه همراه من است که در ادامه طریقه استفاده از این برنامه را خواهیم داد.

3) روشم سوم استفاده از سایت همراه اول برای خرید بسته نامحدود است که باید از مراحل زیر پیروی کنید:

قدم اول. وارد سایت https://mci.ir/ شده و از قسمت بالای سایت، بخش اینترنت را انتخاب کنید.
قدم دوم. در پایین صفحه، منویی باز می‌شود که از طریق آن می‌توانید بسته موردنظر، مدت‌زمان بسته، حجم و قیمت آن را مشاهده و سپس باتوجه‌به نیازتان انتخاب کنید.

تمامی بسته‌ها در این بخش امکان خرید دارند، غیر از بسته شبانه که باید با کد دستوری یا از طریق اپلیکیشن همراه من اقدام به دانلود آن کنید.

این مطلب را هم بخوانید:
قطع مصرف اینترنت آزاد همراه اول

معرفی بسته های خاص همراه اول

بسته های خاص همراه اول معمولا دارای پیشنهادهای خوبی هستند. این بسته ها حجم به صرفه و قیمتی مناسب تر از بقیه بسته‌های معمولی دارند.
بسته های خاص همراه اول، بسته نامحدود شبانه، بسته صبحانت و بسته دانش آموزی است که هرکدام شرایط و ویژگی‌های خود را دارند و قیمت مقرون به صرفه تری نسب به بقیه دارند.

اپلیکیشن همراه من

برنامه همراه من

پس از نصب برنامه همراه اول شما قادر به استفاده از خدمات مجازی این شرکت خواهید بود. ابتدا از طریق وبسایت یا فروشگاه گوگل پلی این برنامه را نصب کنید. افرادی که دارای ایفون هستند باید از نسخه وب آن استفاده کنند امکان دانلود مستقیم My Mci وجود ندارد.

پس از نصب و باز کردن آن، باید شماره سیمکارت همراه اولتان را وارد کنید و بعد از زدن کدی که پیامک شده است وارد محیط برنامه می‌شوید. در بالای صفحه اصلی شماره سیمکارتتان نوشته شده و در وسط صفحه اگر بسته فعالی داشته باشید نمایش داده می‌شود. در منوی پایین چهار بخش وجود دارد؛ بسته اینترنت، انتقال اعتبار، مدار فیروزه‌ای و طرح‌های تشویقی.

1) اینترنت: با وارد شدن به بخش بسته اینترنت می‌توانید هر حجم و مدت زمانی که لازم دارید را مستقیما برای سیمکارتتان خریداری کنید. اگر از مشترکین دائمی باشید امکان پرداخت به‌صورت مستقیم یا روی قبض وجود دارد و اگر از مشترکین اعتباری باشید باید مستقیما هزینه را پرداخت کنید.
2) انتقال اعتبار: در بخش انتقال اعتبار می‌توانید برای شماره‌های دیگرتان و دوستانتان شارژ خریداری کنید.
3) مدار فیروزه‌ای: در قسمت مدار فیروزه‌ای، پیشنهادهای جالبی قرار گرفته است. ابتدای ورود به این بخش دو گزینه دارید؛ اینترنت و مکالمه. با انتخاب یکی از آن‌ها پیشنهادهای مناسب با مصرف شما نشان داده می‌شود.
4) طرح‌های تشویقی: در بخش طرح‌های تشویقی اگر هدیه یا امتیازی برایتان در نظر گرفته شده باشد می‌توانید آن را به‌صورت رایگان دریافت کرده و استفاده کنید.

قسمت پایین صفحه اپلیکیشن، گزینه‌های خانه، شارژ/صورتحساب، بسته‌ها، خدمات و کیف پول قرار گرفته است که با ورود به هر بخش می‌توانید از امکانات آن‌ها استفاده کنید که در ادامه به اختصار توضیح خواهیم داد.

1) خانه: در قسمت خانه امکان مشاهده بسته‌های فعال، میزان شارژ باقی‌مانده برای مشترکین اعتباری، قبض تلفن برای مشترکین دائمی، امتیازات باشگاه فیروزه‌ای وجود دارد.
2) صورتحساب/شارژ: بخش صورتحساب/شارژ برای مشترکین دائمی و اعتباری متفاوت است. اگر از مشترکین اعتباری باشید در بخش شارژ می‌توانید سیمکارتتان را مستقیما شارژ کنید و اگر از مشترکین دائمی باشید می‌توانید با مشاهده ریز صورتحساب اقدام به پرداخت قبضتان کنید.
3) بسته‌ها: در بخش بسته‌ها امکان مشاهده بسته‌های فعال اینترنت، مکالمه و پیامک را خواهید داشت و در صورت نیاز از همان بخش قادر به خریدن بسته جدید خواهید بود.
4) خدمات/کیف پول: قسمت خدمات و کیف پول می‌توانید از سایر امکانات مجازی این اپلیکیشن مانند آوای انتظار، خلاصه کارکرد خط، خدمات پیامک انبوه، کدهای دستوری، محدودیت مکالمه، لیست سیاه و غیره استفاده کنید.

خدمات وبسایت همراه اول

با ورود به آدرس https://mci.ir/ می‌توانید از تمامی خدمات همراه اول از جمله؛ خرید سیمکارت، خرید بسته اینترنت، خرید شارژ، مشاهده و پرداخت صورتحساب سیمکارت دائمی، پیگیری مزاحمت تلفنی، خرید مودم و غیره استفاده کنید.

مقایسه بسته های نامحدود ایرانسل، همراه اول و رایتل

در ادامه لیستی تهیه کرده‌ایم تا بسته های نامحدود همراه اول، ایرانسل و رایتل را از نظر خدمات، حجم و قیمت مقایسه کنیم.

نام اپراتور

مدت زمان بسته

حجم بسته

قیمت

ساعت مورد استفاده

همراه اول

30 روز

100 گیگ

19900

1 بامداد الی 11 صبح

همراه اول

30 روز

12 گیگ

10000

6 صبح تا 11 ظهر

ایرانسل

30 روز

10 گیگ

9000

6 صبح تا 12 ظهر

ایرانسل

30 روز

30 گیگ

9000

2 بامداد تا 7 صبح

رایتل

7 روز

70 گیگ

50000

            ----------

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم روش های فعالسازی بسته نامحدود همراه اول به همراه کد فعالسازی بسته ها را برایتان شرح دهیم. با دانستن کلیه کد های دستوری همراه اول برای خرید شارژ، بسته های مکالمه، اینترنتی و ... کار شما سریع تر پیش می رود. امیدواریم که مقاله بسته نامحدود همراه اول مفید واقع بوده باشد.

پرسش‌های متداول

کد دستوری فعالسازی بسته شبانه همراه اول چیست؟

کد فعالسازی بسته شبانه همراه اول *100*33# است.

بسته صبحانت همراه اول چیست؟

بسته صبحانت همراه اول برای مشترکینی است که تمایل دارند در تایم صبح از اینترنت نامحدود استفاده کنند. زمان استفاده از این بسته 6 صبح تا 11 ظهر است.

به این مطلب امتیاز دهید!

۳.۵/۵ - (۴ امتیاز)

نظرات (9)

برای ثبت نظر خود وارد شوید.
سپهر | میهمان
20 آبان 1402
سلام اگه سیمکارتمون دائمی باشه قیمت قبضی که برامون میاد چقدره !؟
هموطن | میهمان
20 آبان 1402
سرعت نت همراه اول خوبه ولی حجمش مثل سرعت موشک بالستیک ما فوق صوت، تموم میشه متاسفانه
یونس | میهمان
20 آبان 1402

سلام آیا این بسته برای تلگرام و اینستا هم کار میکنه یا فقط برای برنامه ایرانی

سارا | میهمان
20 آبان 1402
سلاممم
کد برا بسته شبانه؟؟
آیناز | میهمان
20 آبان 1402

سلام من دانش آموزم و بسته اینترنتی از ساعت 12 ظهر تا 12 شب می خوام باید چه کدی را بزنم؟

Nima | میهمان
20 آبان 1402

کدی واس تایمی ک تو میخوای نداره

todar | میهمان
20 آبان 1402

من ک خیلی راضییمممم

فاطی | میهمان
20 آبان 1402

سلام
من تلگرامم با نت همراه اول اصلا کار نمیکنه نه پروکسی ها وصل میشن نه وی پی ان،قبلا میشدا الان نمیشه ولی با وای فای و ایرانسل وصل میشن، کسی میدونه مشکل چیه؟

حسین | میهمان
20 آبان 1402

خوبی بود بسته همراه اول ولی سرعت آخر که در حالا تمام شده بود پایین آمد بود

سیمین | میهمان
20 آبان 1402

همراه اول تنها اپراتوریه که تولدمو یادشه
بسته هاشم عالیه