افراد بسیاری در سراسر جهان در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند توییتر حضور دارند. حضور در چنین شبکه‌هایی مستلزم اطلاعات شخصی از جمله ایمیل یا شماره تلفن به منظور ثبت نام در پلتفرم موردنظر است. در حالی که برای حضور در بسیاری از شبکه‌های مجازی باید شماره تلفن خود را وارد کنید، اما روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید بدون شماره تلفن حساب کاربری ایجاد کنید. در این مقاله به شما نحوه ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن در گوشی و کامپیوتر را آموزش خواهیم داد. همراه ما باشید.

نحوه ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن در گوشی

از آنجایی که بسیاری از افراد به دنبال راهی برای ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن هستند، توییتر این امکان را فراهم کرده است تا بدون داشتن شماره تلفن بتوانید حساب کاربری ایجاد کنید. هنگام ساخت اکانت توییتر، این برنامه دو گزینه پیش روی شما قرار می‌دهد؛ یکی شماره تلفن و دیگری ایمیل؛ بنابراین اگر می‌خواهید از شماره تلفن استفاده نکنید حتما به یک آدرس ایمیل نیاز خواهید داشت. با این حساب برای ساخت اکانت توییتر با ایمیل و شماره تلفن تنها کافی است مراحل زیر را طی کنید:

وارد سایت twitter.com شوید و گزینه Sign up را انتخاب کنید. در صفحه پیش رو نام، شماره تلفن یا ایمیل و تاریخ تولد را وارد کنید.

ابتدا از شما می‌خواهد شماره تلفن را وارد کنید، برای تغییر این مرحله روی گزینه Use Email Instead ضربه بزنید و ایمیل خود را وارد کنید. همچنین بهتر است اطلاعت دقیقی وارد کنید؛ زیرا در مراحل بعد به آن‌ها نیاز خواهید داشت.

اکانت توییتر
در مرحله بعد یک رمز عبور مطمئن انتخاب کنید و آن را به خاطر بسپارید.

روش ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن در کامپیوتر

همانطور که گفته شد، ایجاد حساب کاربری بدون ارائه شماره تلفن امکان‌پذیر است و فرقی نمی‌کند قصد ایجاد حساب توییتر با کامپیوتر را داشته باشید یا با گوشی موبایل؛ در هر صورت می‌توانید با وارد کردن ایمیل از این مسیر عبور کنید. هنگامی که فرآیند ساخت اکانت را شروع می‌کنید از شما خواسته می‌شود شماره تلفن یا ایمیلتان را برای تایید حساب وارد کنید. شایان ذکر است ایمیلی که وارد می‌کنید راه ارتباطی شما با توییتر خواهد بود و تمام اطلاعیه‌ها را از این طریق برایتان ارسال خواهد کرد. همچنین در صورت فراموشی پسورد با استفاده از ایمیل تایید شده است که می‌توانید مجددا به حساب خود دسترسی پیدا کنید.

در ادامه مراحل ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن با کامپیوتر را مشاهده می‌کنید:

ابتدا با یکی از مرورگرهای موجود وارد سایت twitter.com شوید. پس از وارد کردن نام از شما خواسته می‌شود شماره تلفن را وارد کنید که در این مرحله می‌توانید با انتخاب گزینه Use Email Instead به جای شماره تلفن آدرس ایمیل خود را ثبت کنید.

ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن

از طرفی بر خلاف فیسبوک می‌توانید نام نمایشی خود را هر چند بار که می‌خواهید تغییر دهید یا در صورت تمایل ناشناس بمانید. پس از انجام این مراحل، رمز عبوری به ایمیلی که وارد کرده‌اید ارسال می‌شود. در نهایت با انتخاب رمز عبور مناسب و امن می‌توانید وارد توییتر شوید.

ساخت اکانت توییتر با شماره مجازی

توییتر را می‌توان یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی دانست. برای ساخت اکانت در این پلتفرم می‌توانید از دو طریق شماره موبایل یا ایمیل استفاده کنید. با این حال ممکن است بخواهید با شماره مجازی وارد توییتر شوید. در این صورت چه باید کرد؟ در این بخش به شما نحوه ساخت اکانت توییتر با شماره مجازی را خواهیم گفت.

برخی از سایت‌ها برای مدتی محدود شماره‌ای موقت در اختیار شما قرار می‌دهند که می‌توانید از طریق آن اقدام به ایجاد حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی مختلف کنید. از آنجایی که بسیاری از شماره‌ها دارای سطح اعتبار پایینی هستند بهتر است از سایت‌های معتبر استفاده کنید؛ زیرا در صورتی که توییتر تشخیص دهد شماره ثبت شده معتبر نیست اکانت موردنظر را ریپورت خواهد کرد.

دلایل اقدامات سختگیرانه توییتر برای ورود شماره همراه

اقدامات توییتر برای ثبت نام

بر اساس آمار منتشرشده توسط توییتر، این پلتفرم اخیرا بیش از 10 میلیون حساب مخرب و اسپم را شناسایی کرده است. بنابراین همواره تلاش می‌کند دسترسی اینگونه اکانت‌ها را به حداقل برساند. هنگامی که الگوریتم‌های توییتر چنین حساب‌های جعلی و هرزنامه‌ای را شناسایی می‌کنند، سریعا آن‌ها را ریپورت کرده و از توییتر حذف می‌کند. به همین منظور، طبیعی است که توییتر محدودیت‌هایی را ایجاد کند تا دسترسی به این شبکه مجازی ایمن‌تر باشد.

سخن آخر

توییتر به عنوان یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی طرفداران بسیاری را در سراسر جهان با خود همراه کرده است. با این حال برخی از اشخاص برای ورود به این پلتفرم با مشکلاتی مواجه هستند و نمی‌خواهند از شماره تلفن خود برای ساخت اکانت استفاده کنند. در این مقاله روش‌های مختلف برای ساخت اکانت بدون شماره تلفن را مورد بررسی قرار دادیم. امیدواریم با استفاده از این مطلب بتوانید وارد توییتر شده و حساب کاربری ایجاد کنید.

پرسش‌های متداول

آیا تایید شماره تلفن توییتر با استفاده از Google Voice در ایران امکان‌پذیر است؟

تایید شماره تلفن توییتر با استفاده از Google Voice یکی از روش‌های ساخت شماره مجازی و ورود به توییتر است؛ اما متاسفانه این قابلیت در ایران فعال و قابل استفاده نیست.

آیا ساخت اکانت توییتر با شماره ایران در اندروید امکان‌پذیر است؟

بله. شما به راحتی می‌توانید با شماره موبایل یا ایمیل در شبکه مجازی توییتر ثبت نام کنید.

نحوه ساخت چند اکانت توییتر با یک شماره چگونه است؟

متاسفانه در هیچ یک از شبکه‌های مجازی نمی‌توانید با یک شماره تلفن چندین اکانت داشته باشید. اما این امکان وجود دارد که درست مانند تلگرام همزمان چند اکانت مختلف داشته باشید.

برای ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن چه باید کرد؟

توییتر تا زمانی که اطلاعات درست و کافی از شما نداشته باشد اجازه ایجاد حساب نمی‌دهد. بنابراین برای ایجاد اکانت توییتر بدون شماره تلفن در گوشی و کامپیوتر می‌توانید به جای شماره تلفن از ایمیل استفاده کنید.

نظرات کاربران
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

شاخه‌ها

مجله فناوری